Tek Öncü Makina ve Ziraat Aletleri


İlk imalattan bu güne her yıl artan üretim kapasitesi ve kalitesiyle, Türk ve Dünya çiftçisinin ihtiyaç duyduğu her türlü toprak hazırlama ekipmanını üreterek, kesintisiz hizmet vermektedir.
 

 Yılların verdiği tecrübe sonucunda, TEK ÖNCÜ TARIM ve ZİRAAT  ALETLERİ Türkiye'de geniş imalat ve satış sonrası hizmet programına sahip olup, müşteri odaklı yönetim ve Toplam Kalite anlayışını benimseyerek Türk ve Dünya çiftçisine, her türlü arazi şartlarında her marka traktörle rahatlıkla kullanabilecekleri; EN SAĞLAM... EN GÜVENLİ... EN KALİTELİ... EN UYGUN... Makinaları seçme imkânı sunarak, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarda beğeni ile aranılan ve bağımlılık yaratan bir marka olmuştur.

Hakkımızda


Vizyonumuz


"Vizyon ne hayal, ne de gerçekleşmeyecek bir düştür. Vizyon mevcut durumu çok iyi analiz edip, durumun farkında olarak, geleceği görmek ve ona göre hareket etmektir. Misyonumuzdan yola çıkarak vizyonumuz; Tek Öncü Tarım ve Ziraat Aletleri olarak yürüttüğümüz araştırmalar ve çalışmalar ile tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimize en üst seviyede hızlı, güvenilir, mükemmel bir hizmet sunarak, firmamızı dünyada da onurla sunmaktır."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Tek Öncü Tarım ve Ziraat Aletleri olarak temel misyonumuz; etik ilkelerden kesinlikle ödün vermeden seçkin bir kadro ile teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve uluslararası hizmet anlayışı ile tarım sektöründe öncü olacak uygulamalar yapmaktır. Bugüne kadar yaptıklarımız ve yapacak olduklarımız ile fark yaratıp bu sektörde dünya markası olmaktır"

Misyonumuz